Шлегель Владимир Андреевич «Үрлемелі және соқпалы аспаптар» бөлімінің меңгерушісі (1999 жылдан), «Құрмет» орденінің кавалері, үрлемелі оркестрдің жетекшісі. Труба сыныбы бойынша арнайы пәндердің жоғары санатты оқытушысы (арнайы аспап, ансамбль сыныбы, оркестрлік сынып, оркестрлік партияларды зерделеу, дирижерлеу және оркестрмен жұмыс). Жоғары арнайы білімі бар, Құрманғазы атындағы Алматы Мемлекеттік консерваториясы, 1983 ж.
Бірнеше рет үрлемелі аспаптарда орындаушылардың халықаралық, республикалық, облыстық байқауларының қазылар алқасының, түрлі комиссиялардың құрамына қатысты. Көптеген жылдар бойы Владимир Андреевич орындаушылық және педагогикалық тәжірибені сәтті үйлестірді, әртүрлі мектептер мен құбыр ойынын оқыту әдістеріне қызығушылық танытты. Халықаралық педагогикалық шеберлік байқауының лауреаты. Оқыту кезінде В.А. Шлегель көптеген республикалық және халықаралық байқаулардың лауреаттарын дайындады.

Шлегель Ольга Владимировна валторна сыныбы бойынша арнайы пәндердің жоғары санатты оқытушысы (арнайы аспап, аспапта ойнауды үйрету әдістемесі, дирижерлеу және оркестрмен жұмыс істеу, оркестрлік партитураларды оқу). Республикалық және халықаралық байқаулардың лауреаты. Жоғары арнайы білімі бар, Астрахань Мемлекеттік консерваториясы (2002 ж), 2005 жылдан бастап дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернатындағы үрлемелі және соқпалы аспаптар бөлімінің меңгерушісі. 2007-2012 жылдары аралығында Павлодар музыкалық колледжінің симфониялық оркестрінің дирижері. Бірнеше рет үрлемелі аспаптарда орындаушылардың халықаралық, республикалық, облыстық байқауларының қазылар алқасының құрамына қатысты. Сынып студенттері жүйелі түрде республикалық және халықаралық байқаулардың лауреаттары мен дипломанттары болады. Ольга Владимировна сонымен қатар оқу-әдістемелік қызметпен белсенді айналысады. ҚР Білім және ғылым министрлігінің, ҚР Мәдениет және спорт Министрлігінің құрмет грамоталарымен марапатталған.

Мулкаразов Мухит Кабышевич, саксофон сыныбы бойынша арнайы пәндердің жоғары санатты оқытушысы (арнайы аспап, ансамбль сыныбы, БММ репертуарын зерделеу, ұқсас аспаптар, педагогикалық практика) , білімі жоғары - Әл-Фараби атындағы Шымкент педагогикалық мәдениет институты, 1993 ж. Жоғары санатты оқытушы. Халықаралық педагогикалық шеберлік байқауының лауреаты.

Бондаренко Татьяна Алексеевна флейта сыныбы бойынша арнайы пәндердің бірінші санатты оқытушысы (арнайы аспап, ансамбль сыныбы, дирижерлеу және оркестрмен жұмыс, оркестрлік партитураларды оқу, педагогикалық практика) білімі жоғары, Астрахан Мемлекеттік консерваториясы – 2004 ж, бірінші санатты оқытушы. Халықаралық педагогикалық шеберлік байқауының лауреаты.

Тен Айман Шорабековна, флейта сыныбы бойынша арнайы пәндердің бірінші санатты оқытушысы (арнайы аспап, дирижерлеу және оркестрмен жұмыс, оркестрлік партитураларды оқу, педагогикалық практика) білімі жоғары, Құрманғазы атындағы Алматы Мемлекеттік консерваториясы, 1999 ж., Халықаралық педагогикалық шеберлік байқауының лауреаты. Иса Байзақов атындағы облыстық филармония симфониялық оркестрінің әртісі.

Усенов Диас Алданович, кларнет сыныбы бойынша арнайы пәндер оқытушысы (арнайы аспап, ансамбль сыныбы, дирижерлеу және оркестрмен жұмыс, педагогикалық практика) екінші санат. Білімі жоғары- Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы. 2014 ж., 2012-2014 жылдар аралығынлда Абай атындағы МОБТ симфониялық оркестрінің әртісі. 2014 жылдан бастап И.Байзақов атындағы Павлодар облыстық филармониясының симфониялық оркестрінің әртісі.

Нугыманов Алмас Куанышбекович фагот сыныбы бойынша арнайы пәндер оқытушысы (арнайы аспап, ансамбль сыныбы, БММ репертуарын зерделеу, оркестрлік партияларды зерделеу, дирижерлеу және оркестрмен жұмыс, оркестрлік партитураларды оқу, туыс аспаптар) жоғары білімі - 2013 жыл Нұр-сұлтан қаласы Қазақ ұлттық өнер университеті, екінші санат. И.Байзақов атындағы Павлодар облыстық филармониясының симфониялық оркестрінің әртісі.

Пичугин Дмитрий Александрович, тромбон сыныбы бойынша арнайы пәндер оқытушысы (арнайы аспап, БММ репертуарын зерделеу, оркестрлік партияларды оқу, оркестрлік партитураларды оқу, туыс аспаптар, аспаптану) орта арнайы білім – «Музыкалық колледж – дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернат» кешені» ММ, 2009 ж. (қазіргі уақытта С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетінде оқиды). И.Байзақов атындағы Павлодар облыстық филармониясының симфониялық оркестрінің әртісі.

Карменов Ерболат Культаевич, соқпалы аспаптар сыныбының арнайы пәндер оқытушысы, (арнайы құрал, педагогикалық практика) білімі жоғары, Құрманғазы атындағы Алматы Мемлекеттік консерваториясы, 1988 ж., бірінші санатты. Иса Байзақов атындағы Павлодар облыстық филармониясының Рүстембек Омаров атындағы қазақ халық оркестрінің әртісі.

Доморощенов Юрий Николаевич, соқпалы аспаптар класының арнайы пәндер оқытушысы (аспап мамандығы, оркестрлік партияларды зерделеу, дирижерлеу және оркестрмен жұмыс, аспаптану, педагогикалық практика) жоғары білімі – С.Торайғыров атындағы. Павлодар мемлекеттік университеті, 2019 ж. И.Байзақов атындағы Павлодар облыстық филармониясының симфониялық оркестрінің әртісі.

Каиров Бауыржан Кайратович, арнайы және топтық пәндер оқытушысы (мамандығы - труба, БММ репертуарын оқу, оркестрлік партияларды оқу, дирижерлеу, орындаушылық өнер тарихы, туыс аспаптар). «Музыкалық колледж – дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп- интернат» кешені» ММ (В. А.Шлегель сыныбы) алғашқы түлектерінің бірі, 2015 ж. Жоғары білімі – Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы (профессор Ю.С.Лушкиннің сыныбы), Алматы қаласы, 2019 ж. республикалық және халықаралық байқаулардың лауреаты.

Сембаев Арон Аргынович, арнайы пәндер оқытушысы-тромбон сыныбы, (аспап мамандығы, оркестрлік партияларды оқу, дирижерлеу, аспаптану), жоғары білімі –Қазақ ұлттық өнер университеті, 2019 жыл. И.Байзақов атындағы Павлодар облыстық филармониясының симфониялық оркестрінің әртісі.